| LauraFll a întrebat:

Am o problema de ex imi descarc o mel. si vreau sa dau Rename scriu numele iar dupa cand dau enter apare "IF YOU CHANGE A FILE NAME EXTENSION, THE FILE MAY BECOME UNUSABLE" si nu am virusi in pc. si mi se scb nu-mi mai da voie sa o privesc poza sau sa asc mel. stiti ce are?

Răspuns Câştigător
| BlackRose08 a răspuns:

Si eu am patit asa. De exemplu daca melodia se numea inainte Imn23.mp3 si vrei sa o redenumesti trebuie sa scrii la final. mp3 Sau daca vrei o poza si se numea IMG9090.jpg si vrei de ex. sa fie euu pui la final. jpg. sper ca ai te-am ajutatwinking

3 răspunsuri:
| VIPER a răspuns:

Asigurate ca atunci nu este porinita melodia aiatongue

| CherryKiss a răspuns:

Dap. pai cand dai rename, asigura ca stergi tot ce vrei din numele melodiei mai putin ". mp3" tongue apoi poti s`o redenumesti cum vrei.:*

| awrel a răspuns:

My documetns->Tools->Folder options->View->bifezi Hide extensions for known files types->Apply daca nu mai gasesti aceeas chestie in control panel