| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema: de vreo cateva luni mi se zbate ochiul drept in continuu. Intrebarea este: e vreo problema? ar trebui sa ma duc la doctor? Sau e superstitia aia ca se va intampla ceva rau?

4 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Nu e nicio problema. Relaxeaza-te si iesi la aer curat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e nicio problema si nici nu se va intampla nimic rauhappy.
Si mie mi s-a intamplat. Va trece de la sine!happy

| AlleSiAtat a răspuns:

Ti se zbate ochiul, probabil, de la stres. Daca petreci mai mult de 3-4 ore in fata PC-ului/ TV/ tableta/ etc., atunci e normal. Daca nu apar complicatii, nu e nevoie. Totusi, renunta la ce am zis mai sus daca stii ca stai in exces si ar fi bine sa le zici si parintilor, doar asa, de informare. Numai bine! happy

| gaby5995 a răspuns (pentru AlleSiAtat):

Nu stau nici la pc, nici la tv(sau altele). Citesc foarte mult seara.