| Scarabeul a întrebat:

De ce mi se zbate ochiul drept? cand m-am apucat sa scriu intrebarea numai mi se zbatea ochiul? wtf/?

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cred ca dai de belele mari! Ai grije toata saptamana.

| mona a răspuns:

Poate fi si o problema neurologica sau stres, oboseala, chestia ca ti se intampla ceva rau sau bine sunt doar superstitii

| CarlaElena a răspuns:

Se spune ca atunci cand ti se zbate ochiul drept ti se va intampla ceva bun. E o superstitie din batrani.

| InTell a răspuns:

Nu mai scriieti la misto, unii oamenii au nevoie de raspunsuuri serioase la niste intrebari serioase pe acest site de socializare numit "TPU " big grin