| Lilith89 a întrebat:

Am o problema.Eu si prietenle mele ne'am cam indepartat de ceva timp...nu prea iesim impreuna si nici nu ne mai intelegem ca inainte. Mie nu imi plac noii lor amici asa ca prefer sa nu ies cu ele pentru ca mereu cand iesim ii cheama pe toti desi eu nu ii cunosc, plus ca nu avem nici 14 ani si deja iesim cu majori. Ce ma sfatuiti sa fac?

Răspuns Câştigător
| Allexanddrra a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu prietenele tale si sa le spui ce te deranjeaza. Daca nu te inteleg incearca sa iti cauti si tu alti amici cu care sa stai. Dar nu te indeparta foarte mult nici de ele. Sper ca te.am ajutat :*