| Adelia95 a întrebat:

Am o problema grava, de fapt mi se intampla ceva ciudat.Cand am intrat in clasa a 9 a mi se parea ca nu aveam nici un baiat frumos in clasa, iar unul dintre ei(Ciprian)se uita la mine ca la masini straine.In primele 2-3 luni de scoala pot sa spun ca nu il suportam dar acum am impresia ca m-am indragostit de el, deci cand il vad pe el parca vad pe dumnezeu.Si sunt momente in care ma enerveaza si simt ca il urasc iar dupa 5 minute iar il vad ca pe dumnezeu.Eu nu stiu daca ma place.Asta e intrebarea. OARE MA PLACE? stiind ca se ia de mine din orice si ii place sa ma enerveze la maxim si cand ne certam se uita incontinuu la mine si cand ma uit la el se stramba si incepe sa rada si daca vede ca nu rad se plimba dupa mine prin toata scoala pana ii spun ca numai sunt suparata pe el si ca il iert, iar dupa aia nu ma mai baga in seama pana seara.Nu Mai Inteleg Nimic.Nimeni nu stie ca sunt intragostita de el, de aceea va intreb pe voi. OARE MA PLACE? DACA MA PLACE CE POT FACE? va rog ajutati-ma. Ofer

Răspuns Câştigător
| Ralucca a răspuns:

Hei happy Eu cred ca te place, altfel nu ar sta dupa tine atata timp laughing Uita-te si cum se comporta cu colegele tale, pentru ca s-ar putea sa faca asa cu toate happy Daca nu, inseamna ca chiar ce place. Asa ca du-te la el si vorbeste-i fata in fata! Sper ca te-am ajutat happy
Pa :*!

6 răspunsuri:
| CandyTetris a răspuns:

Am patit exact acelasi lucru.Iti spun din experienta, nu vrei sa te incurci cu el.Hope I helped.happy

| dicualex a răspuns:

Daca te place ce poti face? ce intrebare e asta? Vorbeste cu el, iesiti la un suc, incercati sa creati o legatura. pe scurt, daca te place va accepta sa iasa cu tine sau ma rog...

| Skylar a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi si nu pe el?

| resemnat a răspuns:

Cine se bate se iubeste...deci el te place tu il placi! Iubiti.va mult!

| ladyinblack_5019 a răspuns:

Raspunsul il poti afla doar tu. Povestea ta se poate privi din 2 unghiuri total diferite:cine se tachineaza se place sau, poate e prea copil si imatur iar asta te deruteaza, pentru ca nu sti cum sa interpretezi gesturile si rectiile lui.Gandeste si pune totul in balanta, apoi ia-ti inima in dinti si fa primul pas(doar daca esti convinsa ca n-o sa iesi ranita si n-o sa suferi) sau asteapta ca lucrurile sa-si urmeze calea fireasca.Totul depinde de tine draga mea.

| deennutzza a răspuns:

Pai 100% te place...uh nu vezi ca iti da ft multa atentie? Daca nu te placea, nu te baga in seama pur si simplu te ignora pentru el nici nu existai tongue.Majoritatea baietilor asa fac (cel putin asta am obs eu)fiecare om are o parere, asta e parerea mea.El pur si simplu vrea sa iti atraga atentia.Intra si uh frumusel pe mess sau da-i un sms si intreaba-l ce face, ce a facut astazi bla bla bla sti uh ce sa-i mai zici tongue si dupa intreaba-l si uh sub forma de gluma daca te place...Si el o sa-ti raspunda:* Succes!