| GirlX a întrebat:

Hey!
Am venit cu prima mea intrebare pe TPU, si sper sa nu luati intrebarea mea la misto.
Deci:Mie imi place foarte mult de un baiat, pot sa spun ca sunt intragostita de el...nici eu nu stiu sigur ce am, dar e ciudat sentimentul.
Acel baiat este din scoala de la mine este mai mare cu o clasa, mai exact cu un an. Un baiat din clasa la el l-a intrebat pe el daca ma place, iar el a spus ca is draguta, l-a intrebat daca ma place iar el a spus, da ce ea ma place pe mine? si a zambea. Apoi acel baiat l-a intrebat daca vrea sa fie cu mine iar el a raspuns negativ spunand "nu"dar a zambit, copletez:baiatul care imi place mie e foarte timid in fata fetelor pe care le place, se rusineaza si se face rosu la fata.
Multi mi-au spus ca el ma place, doar ca el este pocait iar eu sunt ortodox, iar el nu a mai fost impreuna niciodata cu o fata "mi-au spus colegi lui ".
Pana la urma nici eu nu stiu daca ma place sau nu sau? il deranjeaza religia?
Astept raspunsuri la intrebarea mea
MERSI:X
FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| Andra26 a răspuns:

Eu zic ca nu e neaparat vorba de religie, ci pur si simplu cum ai spus tu e timid si-i e groaza sa-ti zica ce simte. Incearca sa vorbesti mai mult cu el si adu in discutie si subiectul asta de religie si vezi ce parere are despre asta.

8 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Draga mea, ai gresit categoria!

| a1doru a răspuns:

Asa,si? care zici ca e intrebarea?rolling on the floor

| Robertttttttt a răspuns:

Huo cica eu sunt ortodox cumva esti baiat oooo gays in the school oooooleee oleee : da ma tu esti ortodoxa du-te la el si zii imi place de tine dar fara ca cineva sa mi fie cu voi si atunci daca te place iti vorbeste sincer altfel nu ai cum/

| UbexFlo a răspuns:

Probabil religia e de vina.happy

| viky98 a răspuns:

Eu zic sa pui si tu mana pe cartea de romana si sa mai inveti cate ceva nu sa te uiti dupa baietiwinkingCu gramatica esti la pamant.Si zici ca el,, a zambea''? Sincer nu te inteleg...deci e incredibil de greu sa te duci la el sa ii spui:,, Mie imi place de tine.pot sa te intreb daca sentimentul e reciproc?''Daca zice da il intrebi daca nu vrea sa fiti mai mult decat amici.Asta daca sunteti amiciwinking.

| highheadshot a răspuns:

N-am mai auzit in viata de baiat pocait. laughing Si totusi vrei sa ne zici care este intrebarea?

| GirlX explică:

Da voi nu cititi pana la capat?
''ma place sau nu sau? il deranjeaza religia?''

| GirlX explică:

Mda scuze de categorie trebuie sa pun la ''dragoste si sex''