| NothingNew123421 a întrebat:

TPU! Am o colega in clasa careia ii place sa ma enerveze, iar dupa zambeste si se uita la mine. Asta ce poate insemna? Ma place?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ori te place ori chiar nu te suporta si ii place sa te vada cum suferi, nu stiu. laughing Incearca sa observi daca se uita la tine pe furis, daca vorbeste despre tine, cum reactioneaza cand vorbesti cu alte fete mai apropiat, etc.

| AFR81 a răspuns:

Poate e atrasa de tine, poate te place ca si prieten sau poate doar doreste sa isi bata joc de tine. Nu avem de unde sa stim.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu te place evident, doar te intarata sa te vada suparat.
daca te placea nu-ti facea rau!

| R0R0 a răspuns:

Eu nu cred ca te place.
1) Ii place sa te enerveze si iti arunca acel zambet ( de superioritate)
2) Se amuza de reactiile tale

| UserulAnonim a răspuns:

Inseamna ca esti fraier si ar trebui s-o enervezi tu pe ea, nu ea pe tine.