| LadyByanka a întrebat:

Am o problema. Imi place de un baiat care este vecin cu mine. Nu prea am vorbit niciodata cu el si nici nu ne intalnim prea des. Insa a fost gen "dragoste la rpima vedere". Nu stiu cum as putea sa il bag in seama fara sa ii dau de banuit ca il plac...cum as putea sa incep o discutie cu el.
Imi puteti da cateva sfaturi?

4 răspunsuri:
| NoName0x0 a răspuns:

Ai putea sa incepi cu "Cat e ceasul" si sa termini cu "Imi dai si mie fb tau"... Introducerea o alegi tu :*

| GYGYLATINO a răspuns:

eu zic daca e sa te duci sa i bati la usa si sa i servesti cu niste prajituri de bun venit in cartier zici ca e ziua de daruit)))

| KiLLYoUMTFK a răspuns:

Păi la dragostea la "rpima" vedere este mai complicat laughing

| rihanna1234 a răspuns:

Buna! Daca are facebook/instagram/etc poti incepe o discutie pe chat pentru ca este mult mai usor decat sa stai fata in fata cu el. Poti sa il intrebi diferite lucruri si sa ai o discutie deschisa cu el.
Dar daca nu are cont poti sa faci niste prajituri si sa te duci la el sau poti face ceva ca familia ta sa se intalneasca cu ai lui si sa se imprieteneasca. Sper ca te-am ajutat :*