| Porttocalaaa a întrebat:

Heyy! Am vorbit cu un baiat acum o luna,am iesit de doua ori,ne-am si sarutat a fost totul ok,ne placeam reciproc, dar nu pot spune ca am fost impreuna. apoi am mai vorbit pe facebook de cateva ori si dupa nu am mai vorbit deloc..au trecut vreo 2 sapt. de cand nu mai vorbim. Nu prea i-am dat importanta la inceput sau cel putin nu am vrut sa stie el ca ii dau importanta. Acum insa stiu ca vb cu o alta fata tot de la mine din liceu si acum incep sa imi dau seama ca mie imi place de el. Deci cum credeti ca as putea sa il recuceresc sa zic asa? laughing) Nu vreau sa par nici insistenta. Niste sfaturi va rog frumiiix big grinDD FUNDAA! :*

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asteapta sa fie iarasi liber.

| Porttocalaaa explică (pentru neutrino):

Nu laughing) Ideea e ca eu nu vreau sa fie cu tipa aia... si oricum el e genul ala de bad boy sa zic care umbla cu mai multe.dar eu vreau sa il fac sa fie doar al meu. Dar nu stiu cum sa fac asta... cv sfaturi? Daca esti baiat si mai binelaughing

| neutrino a răspuns (pentru Porttocalaaa):

Nu ai cum, dar poti incerca cucerindu-i cel mai bun prieten al lui. Distractia va fi mare!

| Porttocalaaa explică (pentru neutrino):

Pff..nu prea am cum pentru. ca nu avem acelasi anturaj sa zic, iar eu nu bag prima baietii in seama niciodata laughing si in plus.ce as castiga? le-as strica lor prietenia si nici cu el nu voi fi...deeci? mersi oricum...