| biutzaB a întrebat:

Buna tpu.Calculatorul meu acum cateva minute s-a blocat, nu mai puteam sa misc cursorul si i-am dat restart.pe urma s-a inchis singur si nu mai mergea sa il pornesc doar cand am scos calculatorul din priza. ce credeti ca are? voi ati patit asa ceva?straight facedoar acum 10 minute s-a intamplat treaba asta.nu mi-a facut niciodata asa.sad

9 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

E posibil sa fie de vina sursa de alimentare. E posibil sa fie si hard-disk-ul, daca e mai vechi. Nu exista virusi care sa impiedice un calculator sa porneasca daca s-a oprit. In concluzie, urmareste daca se mai intampla fenomenul si, daca nu te descurci singur, cere ajutor cuiva priceput in domeniu sa-ti verifice sursa de alimentare. Succes!

| biutzaB explică (pentru alexmircescu13):

Am avut probleme cu hard-diskul..si am luat altul nou. sper ca nu o sa se duca si asta...

| imaqtpie a răspuns (pentru biutzaB):

Cum a zis alexmircescu13. Vezi sa nu ai temperaturi mari.

| biutzaB explică (pentru imaqtpie):

Temperatura e intre 34-50 la cpu, etchee hee

| CrissuCristina a răspuns:

Poate ai virusi saau ceva.

| Babylonul a răspuns:

Ori vreun virus puternic ti-a facut softul pilav si recomand sa schimbi windowsul sau so fi ars placa de baza sau vreun component intern recomand sa il duci la un service oficial de pentru\it si sa vezi ce are sau sa chemi vreun prieten care se pricepe ....auzi da cumde ai scris la TPU daca ai calcu inchis? oricum bafta laughing

| biutzaB explică (pentru Babylonul):

Pai l-am repornit calculatorul. lol si acu vad ca nu se mai intampla nimic

| Babylonul a răspuns (pentru biutzaB):

Ai grija man bafta

| catalina98 a răspuns:

Mi sa mai intamplat.este o problema la hard disk.cred ca ia sarit o siguranata ceva de genu asta.big grinbig grin