| Ionela296 a întrebat:

Am o problema la care sper sa gasesc rezolvare.sad Mi-am cumparat acum 2 saptamani un Nokia Asha 311 si a mers netu' pana acum 3 zile. Dau la Internet si apare,, Browserul Nokia ruleaza.Nimic de afisat." Si cand dau iesire se blocheaza si trebuie sa repornesc telefonul. Din ce cauza poate fi si cum pot rezolva aceasta problema? Funda la raspunsul care o sa ma ajute.

1 răspuns:
| nightwish12356798 a răspuns:

Trebuie restartat. Daca l-ai cumparat de la firma atunci e sigur in garantie si te rezolva ei, nu iti trebuie decat cutia telefonului accesoriile si garantia.