| Black_Ics_1995 a întrebat:

Am o problema cu telefonul, este vorba de un Nokia N95 8Gb, nu imi functioneaza tasta sus si tasta pentru dreapta dar daca repornesc telefonul totul merge normal dar doar pana cand inchid sina, dupa care apare aceeasi problema. Care ar putea sa fie cauza si ce as putea face in acest caz?

1 răspuns:
| andreimada a răspuns:

S-ar putea sa fie uzate butoanele! ori sa aiba un obstacol la butoanele respective! Trebuie sa mergi cat de rapid la "Doctorul de telefoane "GSM se numeste la noi, nu stiu la voi cum! Acolo va trebui sa platesti o suma pentru ati schimba si a detecta problema!
Funda?>

| Black_Ics_1995 explică (pentru andreimada):

Dar logic ar fi sa nu functioneze deloc tastele, dar am zis, dupa un restart nu mai au nici o problema.