| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am o problema mai grava, pentru altii e foarte usoara, mi-am luat bataia dupa care m-am mutat la mama mea la vreo 200 de km si la scoala am vb cu dira si o zis ca nu e problema sa absentez pana la final de an trimitand lectile. Treaba e ca ea m-a sunat sa ma intorc si imi e frica sa nu imi iau din nou bataie, iar tot orasul rade de mine in prezent, dati-mi sfaturi, dau funda

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu nu inteleg ce tot spui tu acolo cu: "mi-am luat bataie"
Te dai singur cu capul de pereti, sau de copaci, ori te lovesti cu ceva anume?
Cum adica ti-ai luat bataie?

| sierra1 a răspuns:

"m-am mutat la mama mea la vreo 200 de km"

păi fiind la maică-ta, ești acasă

| CostinAlamariu a răspuns:

Da si tu inapoi