| AndreeaCrinu a întrebat:

am o problema, maine trebuie sa ma intalnesc cu prietenul meu, sta la 100 de km de mine si ne-am planuit de mult timp ca sa ne vedem maine ( este a 2-a intalnire doar ), problema e ca azi dim mi-a venit menstruatia, normal trebuia sa-mi vina pe data de 3. Cum as putea sa fac ca sa nu se simta miros sau ceva? Ca vom sta toata ziua impreuna si nu vreau sa-si fara o parere gresita sau ceva, plus sa ma simt eu aiurea din cauza asta. Va rog frumos sa ma ajutati crying

3 răspunsuri:
| Mihailescuioana29 a răspuns:

Faci dus, folosesti absorbante parfumante si le shimbi destul de des.

| lex79 a răspuns:

Daca schimbi absorbantul mai des nu ar trebui sa ai probleme legate de miros.

| Florinda a răspuns:

In general menstruatia ta miroase urat? Eu iti recomand sa faci un dus inainte si dupa sa folosesti absorbante parfumate. happy Exista si anumite produse de ingrijire intima, cum ar fi gelul de dus care este parfumat :* Succes!