| KawaiiBonsai a întrebat:

Am o problemasadMie nu mi. a mai venit ciclul de aproape 2 luni iar saptamana asta ma duc in vacanta cu familia la mare si nu as vrea sa am vreun accident.nu stiti daca exista vreo modalitate de a nu. mi veni ciclul pe perioada asta?happy
Fundaaa! Promith!kiss.

Răspuns Câştigător
| Carmen_9342 a răspuns:

Exista pastile speciale, le gasesti in farmaciihappy dar numai ca odata luate, iti vor deregla TOTAL organismul si sistemul reproducator. Poti folosi fara grija OB-urile, chiar daca esti sau nu virgina [desigur, daca esti virgina va durea putin cand ti-l introduci]. sper ca te-am ajutat, ai grija de tine:*