| MeyCara a întrebat:

Am o mica problema...Peste o saptamana plec la mare iar mie nu mi.a venit inca menstruatia si nu vreau sa am vreo surpriza acolo. Stiti cumva vreo modalitate de a grabi ciclul menstrual?

Răspuns Câştigător
| Sylvye a răspuns:

Hey. Stiu ca nu te asteptai la raspunsul asta, dar nu cred ca ar trebui sa iti grabesti menstruatia pentru ca poate o/te dereglezi laughing
Oricum, poti sa iei aspirine sau sa faci baie cat de fierbinte poti suporta. Puteai sa cauti pe google, eu acolo am gasit. laughing Funda? :*

| MeyCara explică (pentru Sylvye):

Normalbatting eyelashes Pentru cel mai bun raspuns laughing

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Nu exista asa ceva, vine...asta e.

| Stresanta a răspuns:

Nu exista pastile pentru a grabi ci doar pentru a intarzia, incerca cu Vitamina K.

| alexuta13pe a răspuns:

Da-mi id tau sa vb p meshappy ca poate exista vreo modalitate ceva