| xxxgirl a întrebat:

Buna happy am o problema,nu am sani aproape deloc,sunt foarte foarte micuti, mi-ar fi de folos cu ceva sutienul push-up? Care din voi aveti si se vede diferenta la decolteu?

6 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Ii mai ridica, insa probabil nu vor arata cum te astepti tu. Poti sa-ti cumperi unul ca nu e rau sa ai pentru orice eventualitate.
Personal mi se zice mai mereu ca as fi prea slaba, iar in consecinta am sanii destul de mici. Cu toate asta iti zic, nu in interesul de a-mi apara mandria, prefer sanii mai mici pentru ca, in timp, vor fi niste pungi de gelatina lasate pana la buric.

| τττ a răspuns:

Bună!
Nu purta încă sutiene, bustiere și prostii din acestea.Pe la 20-25-30 de ani o să ai sânii foarte lăsați. Așteaptă să-ți crească destul de mult în cât să folosești un sutien. Oricum, la fete cresc sânii în perioada de 11-15 ani, așa că nu ai de ce să te sperii.Ți-am zis asta pentru binele tău!

| andreeamihele a răspuns:

Se vede diferenta.

| MaryyraM a răspuns:

Pai.ia-ti un sutien pe marimea ta.da sa aiba mult burete.iar daca tot sunt mici..baga vata. Baftawinking

| seriosule a răspuns:

Ai putea cumpara o bustiera cu burete... dar te sfatuiesc sa o porti mai rar sau pe la ocazii
BAFTA

| Antonyka2 a răspuns:

Heei! Iti recomand sa nu porti, pana nu ti se dezvolta destul de mult happy, de preferat bustiera happy, sau maieu happy.