| PinkSugar a întrebat:

am o problema nu imi merge yahoo messenger cam asa imi apare{ we cant sign you in to yahoo messenger } there might be a problem with your internet connection >make sure your computer is connected to the internet >click troubleshoot to begin a series of tests to try to diagnose the connection problem} va rog de ce mumi merge am download alt yahoo dar tot nu merge >>plz fundita

1 răspuns:
| Dyana9805 a răspuns:

Buna! Nu yahoo messenger e de vina, nu este conectat la pc modemu(internetul)crede-ma si eu am avut problema aceasta dar dar pana la urma am rezolvat-o