| Resident0 a întrebat:

Sall : Am o problema, cand imi scriu id si parola la mess si dau sign in imi spune :
We can`t` sign you in to Yahoo! Messenger.
There might be a problem with your Internet connection. Make sure your computer is connected to the internet. Click Troubleshoot to begin a series of tests to try to diagnose the connection problem. :d
Dar cand incerc sa ma contectez pe net la mail mergestraight face va rog

Răspuns Câştigător
| LoWwERock a răspuns:

Nu merge la nimeni din cate am observat happy maine o sa mearga
Fundahappy
P.s. nici mie nu imi merge

5 răspunsuri:
| AlexCrb a răspuns:

Cel mai probabil se lucreaza la servere, baze de date si porturi de conectare. Incearca sa te conectezi prin mail sau meebo/ebuddy. Problema o sa se rezolve curand!

| Andrey29 a răspuns:

Salut! Da, nici mie nu imi merge au ceva probleme cu serverul.

| Melody a răspuns:

Nici mie nu-mi merge. Probabil e de la ei. Conecteaza-te de pe mail

| Bailey a răspuns:

Am aceeasi problema ca tine. Au picat serverele. O sa.si revina. Nici eu nu pot sa intru acum, ma enerveaza rau. dar stai calm ca.si revine.winking

Răspuns utilizator avertizat