| MissAvocado a întrebat:

Am o problema : prietenul meu vrea sa ma conduca tot timpul acasa si mie imi e frica sa nu ma vada mama sau tata cu el pentru ca nu as vrea sa stie... nu vreau sa-i spun sa nu ma conduca sa nu creada ca nu il iubesc sau cv de genu... ce scuza as putea sa-i spun?

2 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Spune-i adevarul.Ca ai parinti mai autoritari si nu vor sa te vada cu baieti.

| creatza345 a răspuns:

Din punctul mau de vedere spune-i adevarul, ca intr-un final tot va afla... mai bine sa fiti ''be happy'' decat despartiti happy