| ankaakna a întrebat:

Am o problema sau mai multe.Eu cand eram mai mica m-am imbolnavit de astm apoi pe la 7 ani am suferit o luxatie de sold. Apoi tatal meu a parasito pe mama pentru ca nu a vrut sa creasca un copil cu probleme asa ca mine. Apoi a trebuit sa imi pun ochelari. Apoi mama nu a mai avut de lucru si impreuna cu sora si fratele meu au plecat in spania. Iar eu am ramas cu bunica cu care ma cert zilnic si nu am o zi de liniste.Credeti ca merita sa ma sinucid?

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Buna! Am citit acest mesaj si vad ca ai multe necazuri dar nu merita sa te sinucizi.Parerea mea e ca in viata cand dai de o problema trebuie sa te confrunti cu ea nu sa fugi de ea.Gandestete la mama ta la surioara si fratele tau si daca ai incredre totul va fi bine:*sper ca te-am ajutat:*

2 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Asta e o intrebare la misto? Astea's probleme?
Am si eu ochelari pe care logic ca nu ii port.laughing
Am astm si alergii la: praf, mucegai, pene.
Am avut alergie la capsuni pana la 11 ani.
Tu ai probleme? Sinucide'te!

| ankaakna explică:

Misto raspunsuri dar de fapt chiar nu aveam de gand sa fac asta dar am vrut sa vad cum ar reactioana oamenii.