| IIIx333III a întrebat:

Sunt total in ceata... Cand e pe mess are momente cand ma complimenteaza si imi spune ca ma iubeste, dar momente in care este total indiferent. La scoala se vede ca ma place, dar mie una imi este frica sa nu il pierd. Astazi, de exemplu, s-a vopsit blond, iar eu i-am spus ca indiferent de culoarea parului mie imi place de el. Si el a spus: "ok, bine." si a pai a iesit.
Adica... nu stiu... ce sa mai cred. El este unul dintre cei mai populari si duri din scoala, dar pe mess este foarte intelept si mi-a dezvaluit cateva secrete despre el. Il iubesc, as putea sa fac orice pentru el.

Eu de felul meu sunt mai romantica, mai dragastoasa. Adica... ma interesez despre viata lui. Pana marti este plecat la tara, in Craiova. Ma gandeam sa fiu indiferenta tot timpul asta si sa astept un semnal de la el, nu sa il sun eu sau sa ii trimit mesaj. O sa fac asta doar cand o sa il intreb daca vine la cinema.

Eu as vrea sa fiu indiferenta, dar nu pot. Incerc si sunt sigura ca o sa imi reuseasca.

Si ar mai fi o problema. De vreo 4 zile nu mi-a mai spus ca ma iubeste. Oare sa fie adevarat? Noi suntem impreuna doar de 2 saptamani... Eu cand ii zic "te iubesc" imi spune " si eu", dar nu stiu ce sa cred. Niste prieteni mi-au spus ca el nu este bun la cuvinte, doar la fapte. Si da, am vazut asta, dar macar un te iubesc mic.

Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca e golan atunci ai de suferit pe viitor nu ii prea pasa de tine cand e la scoala, ii place mai mult sa iti comunice in fata calculatorului.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da dar te sfatuiesc sa nu te mai implici cu el in treaba nu are rost odata ai sa dai si de barbatul potrivit.

| IIIx333III explică:

@Iceman De fapt... are momente cand nu comunica de loc in fata calculatorului si imi arata la scoala...