| roxyroxycutza a întrebat:

am o problema.sunt certata cu o colea si cred ca vrea sa-mi faca rau.inainte sa ne certam mi-a trimis parola facebook a celei mai buna prietene a ei. dupa ce ne-am certat i-a trimis mesaje prietenei ei cu numele meu si i-a spus ca eu stiu parolo ei.ciudat este cum a trimis mesaje dupa nr meu cand eu nu stiu nr fetei aleia si nici nu i-am trimis vreun mesaj.si ea mi-a dat mesaj cu contacteaza-ma pe nr meu.si ea nu stia nr meu.cum este posibil asta?

2 răspunsuri:
| Smiling a răspuns:

Draga mea, din ce ai scris tu mai sus nu se intelege aproape nimic big grin. Daca vrei ajutor te-as ruga sa scrii mai coerent.Mersii anticipat happy

| roxyroxycutza explică:

Chestia este ca nu inteleg cum a aputut da mesaje dupa nr meu cand telefonul a fost in permanent la mine si eu nu am trimis niciun mesaj.