| anonim_4396 a întrebat:

am o problema.sunt fata si am mai multe fire negre pe langa gura(deoarece le-am scos cu penseta)si nu stiu cum sa scap de ele.Acum 10 minute m-am dat bine cu apa oxigenata si tot imi venea sa ma scarpin si portiunea aceea s-a facut putin rosie.credeti ca e bine daca m-am dat cu apa oxigenata? pur si simplu nu mai suport sa imi vad "mustata"aia.si de ce unele fete au si unele nu?straight face

1 răspuns:
| stingaciuf a răspuns:

Iubita cati ani ai? cel mai bine da fuguta la cosmetica, adica la coafor si te epileaza calumea cu ceara rece.nu mai face prostii din astea ca o sa o faci sa fie si mai deasa si mai neagra.da-mi un rasp cu cati ani ai ca vreau sa te intreb si eu ceva te rog. pupici