| iCaramida a întrebat:

Bună, am o problema. Sunt în clasa a 8-a, și plac un baiat ce este în clasa cu mine de 3 ani. Acesta m-a blocat pe whatsapp si pe Facebook, dar doar la mesaje, astfel încât ii pot vedea profilul de Facebook. Cam de doua săptămâni se uita foarte mult la mine și ma cauta cu privirea. Când ma uit eu la ea se rușinează și își întoarce privirea. În urma cu câteva zile m-a deblocat de pe whatsupp. Nu știu ce sa fac și ce sa cred.

1 răspuns:
| christall a răspuns:

Fii indiferenta! Il vei castiga, in nici un caz nu-i da semnale ca il placi.