| dya22100 a întrebat:

am o problema...
toata vara am fost cam posomarata pentru ca eu nu am prieten desi multi baieti ma placeau dar nu imi placea de ei si nu vroiam sa ii ranesc
dar acum cand am venit in oras unui baiat ii place de mine dar e o fata in cartier care cum vede ca la cineva ii place de altcineva decat de ea il tot invita sa stea cu ea si cu inca cineva numai sa raneasca pe acea persoana si asta mi s-a intamplat si mie
nu imi prea placea de biatul ala dar totusi eram pe cale sa fiu impreuna cu el
si so mai bagat intre mine si un baiat de care imi placea si nu stiu cum sa fac ca sa il cuceresc pentru ca sta cu ea si eu am fost prietena cu fata aceea dar au fost alte vreumuri acum ne'am schimbat si ne'am indepartat mult acum eu stau cu alte prietene ea cu alte fete si ne salutam da
acum chiar nu mai pot ma doare si pe mine si nu stiu cu cine sa vorbesc. vreau niste sfaturi cum sa fac sa incerc sa o rasplatesc pentru toate lucrurile rele pe care mi le'a facut...
mai ales ca vreau sa il cuceresc pe baiatul de care imi place

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Vorbeste cu el pe mess si cere-i prietenie astfel va sta doar cu tine iar ea va ramane singura si ii va fi ciuda!

| smile a răspuns:

Vorbeste cu el si spune-i ce simti asta am facut si eu aseara si vreau sa spun ca s-a apropiat mai mult de mine si nu ma priveste ca pe o colega ci ca pe o persoana care il place, poate si el are aceleasi sentimente ca si tine si va incerca sa fie cu tine.Succes! funditahappyurmeazami sfatul