| lallalle a întrebat:

Am o rochita de dantela,neagra,mulata,scurta si ma gandeam daca ar merge sa-mi pun papion (direct pe gat,rochita fiind decoltata), papionul este negru cu alb happy. funda

3 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Sincer, nu cred ca s-ar potrivi.

| marianvranceanul1 a răspuns:

Da.Ai arata ca un iepuras Playboy.Serios vorbind.Mai trebuie o codita prins cu clame de rochita si un set de urechi de iepuras facut din material textil si plastic.O sa atragi multe priviri. Bafta.

| Mihaizta a răspuns:

Da! Ti-ar sta chiar foarte bine din descrierea pe care ai facut-o!