| Micuta_NicoLeta_1990 a întrebat:

am o nelamurire legata de mama. Mama m-a blestemat sa mor inecata la mare, din cauza ca cica sunt de partea lui tata si o "barfesc" si rad cu el. Da eu o sa plec la mare pe data de 15 iulie pana pe 30 iulie..si imi e tare frica ca o sa prinda blestemul...mi.e frica ca asa o sa se intample ceea ce a zis mama..Deocamdata numai vb cu ea ce mi-a facut in ziua respectiva... scuzati categoria...sad dau fundita celui mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Du-te linistita la mare.Blestemele nu se prind daca nu crezi in ele.

| TechGuyTpu a răspuns:

De mai era o muzica creepy zici ca este un film.Nu mai crede in toate prostiile, du-te ca nai nimic.

| Kingbach a răspuns:

Du-te linistita la mare.happy