| Brioşicazburătoare a întrebat:

Buna happy
Am observat ca dintr-o data un baiat a inceput sa nu vb cu mine.Inainte mai vb dar mai si isi batea joc de mine laughing adica imi facea tot felud glume si gesturihee hee. Acum se uita la mine da nu'mi zice nimic.Si chiar am observat ca ma priveste mai mereu. Oare ma place? Nu stiu ce sa cred straight face o data mi-a zis o alta persoana ca ma place, dar nu prea am crezut pentru. de obicei se fac glume de acest gen straight face.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am trecut prin experienta asta de curand si prietenele mele mi au zis ca ma place si asa a fost.deci concret si eu cred ca te place.