| Denisa a întrebat:

Saluthappy Am de gand sa imi vopsesc parulbatting eyelashes Nu m-am mai vopsit niciodata si nu vreau sa aleg o culoare cu care sa nu imi stea bine. Am tenul deschis rozaliu(desi am de gand sa fac cateva sedinte la solar sa se mai inchida) si ochii mari si verzi verzi. Mi-ar sta bine blonda sau bruneta?

Răspuns Câştigător
| Anemona a răspuns:

Deci eu zic ca dupa spusele tale iti sta mai bine bruneta 100%. sa te uiti pe internet sa vezi ce buna e combinatia ochi verzi par brunethappydar oricum ideal ar fi sa te duci la un stilist si sa intrebi ce ar fi mai bine pentru ca el se va lua si dupa culoarea fetzei dar si dupa forma acesteiawinkingsucces:*

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu zic ca ti-ar sta bine blondalove struck
Dar mai bine nu te vopsi singurawinkingDu-te la un salon happyDai niste bani in plus dar macar sti ca te vopseste mult mai binebig grin

| Mina a răspuns:

Ca sa iti stea bine cu noua culoare trebuie sa fie cu maxim 2 tonuri mai inchisa sau mai deschisa decat culoarea naturala a parului tau.

| Desirable a răspuns:

Daca ai tenul deschis eu zic ca ai putea sa iti bagi niste suvite blonde.Sau daca nu, sa optezi pentru un ciocolatiu. Spor big grin Si in legatura cu solarul, eu zic sa renunti daca ti la sanatatea ta happy

| tweety_8071 a răspuns:

Bruneta:X:X

| wormy a răspuns:

Hm, de obicei, parul trebuie sa fie putin mai deschis la culoare decat sprancenele, deci depindehappy

| madalina_5722 a răspuns:

Par negru cu siguranta( cea mai buna combinatie ochi verzi si par negru)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.taaz.com/makeover.html#tab=lipstick fa-ti cont aici, pune-ti o poza de-a ta in care ai parul strans la spate, iti pui o coafura asemanatoare cu a ta si schimba-i culoarea pentru a vedea cu care-ti sta bine.