| lilica1495 a întrebat:

am ochii verzi (mari), sunt creola la ten si parul saten inchisbig grin problema e ca nu stiu ce culoare sa ma fac la par? cum mi-ar sta bine?

Răspuns Câştigător
| pretzel a răspuns:

Eu zic ca iti sta bine asa pentru ca am vazut multe fete cam ca descrierea ta si nu te sfatuiesc sa te vopsesti. In primul rand pentru ca iti strici parul si in al doilea rand pentru ca nu iti trebuie dar daca vrei neaparat sa te vopsesti ti-ar sta cel mai bine bruneta (blonda sa nu te faci). Mult succes! :*

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ti-ar sta bine asa cum esti acum, adica satena, dar ti s-ar mai potrivi si un roscat frumos (nu spre rosu, ci spre oranjwinking ) - ar contrasta foarte bine cu ochii tai verzi. Sau un blond (culoarea graului, cat mai natural). Tu alegi.winking Dar cel mai bine ar fi sa mergi mai intai intr-un magazin, unde se vand perucile, si sa probezi cateva si sa vezi in care ti-ar sta mai bine. Asa vei putea sa te hotarasti mult mai usor, si nu va mai fi ceva doar pur teoretic, ci te vei convinge cu ochii tai, ce te avantajeaza si ce nu.winking Succes! kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tiar sta bine Cu parul Rosu :X.

| Mara_4803 a răspuns:

Naturalhappy(cum esti acum)