| Ruxy_3928 a întrebat:

Buna am parul cret si umflat si m-am saturat sa il tot intind cu placa deoarece se arde ce solutzii ati avea pentru mine? cum sa il prind cu ce sa il dau astept raspunsuri multumesc [pup]

Răspuns Câştigător
| Ceva ciudat. a răspuns:

Am aceeasi problema ca si tine...Eu dupa ce fac baie mi'l usuc cu feonul si o perie nu neaparat rotunada. Ce am mai aproapehappy. Nu te sfatuiesc sa'l impletesti. Da va fi mai matasos dar dupa ce il vei despleti si il vei pieptana vei avea mult volum.Depinde si de structura firului de par.

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Dupa baie il usuci pe pieptan.nu stiu dk intelegi.deci la mine chiar merge dar eu il am foarte ondulat, nu cret. nu stiu dk te ajuta, dar eu ador fetele crete, cu parul``umflat`` cum zici uh...

| lavynika a răspuns:

Incearca sa te impletesti seara inainte de culcare.Parul va fi mai matasos.

| Special_girl a răspuns:

Dupa baie ti-l usuci cu foenul si cu o perie rotunda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uscindutzi parul cu feonul il arzi mai tare