| EuSiCuMine a întrebat:

Am parul lung si ondulat, preton drept si un pic pe ochi si vreau si eu niste coafuri, cum sa mi-l prind, sa il fac. etc. Niste poze / videoclipuri. Dar, nu sa ma duc la coafor sa ma faca ca m-am saturat sa ma duc mereu. Vreau ceva frumos si usor de facut, sa mi-l fac eu acasa. Am placa, fixativuri. etc

Fundita pentru cele mai multe si frumoase coafuri.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca zici ca ai berton drept sh parul lung sh ondulat poti sa iti faci multe frizuri. 1 pooti sa iti indrepti tot parul si sa il lasi pe spate
2. poti sa ti-l tapezi unpic sh apoi sa ti-l sasi in coadaaa(vine super misto)
3. poti sa iti ei o coronita sa iti dai bretonul pe spate il tapezi un pic sh gata