| Teddy7139 a întrebat:

am parul mediu si as vrea sa imi creasca mai repede. Imi puteti da si mie niste metode de crestere a parului in afara de vitamine.

2 răspunsuri:
| Bondgirl_7645 a răspuns:

Reteta pe care o folosesc eu si care (cel putin pentru mine) da rezultate: ulei de ricin ( nu e f scump si il gasesti la farmacie) cu un galbenus de ou si ulei de masline, poti adauga si zeama de lamaie pentru stralucire. Eu imi fac masca de doua ori pe saptamana si o las aproximativ 3 ore. E foarte important sa ai un prosop pe cap, pentru ca masca sa intre cat mai bine in piele. Uleiul de ricin ajuta parul sa creasca mai repede, iar galbenusul si uleiul de masline il fac mai sanatos. Iti doresc un par cat mai frumos si mai stralucitorwinking

| Măseluţă a răspuns:

Impletestel in coada. totdeauna. big grin la mine a mers.
:*