| mikuta a întrebat:

Am pe cartela de cosmote 3 Euro imi putei spune si mie ce extraoptiune as putea sa activez, dar as vrea sa aiba si sms-uri ca alea imi trebuiesc mai mult, multumesc. dau funda:*

1 răspuns:
| geoka23 a răspuns:

- Taxa de activare: 4, 5 euro
- Beneficii:
40 minute nationale si internationale (retele fixe din Europa si retele fixe si mobile
din SUA, Canada si Israel)
425 minute in reteaua COSMOTE
425 SMS-uri in reteaua COSMOTE
9 centi/minut pentru apeluri in reteaua COSMOTE si catre destinatiile nationale si
internationale (retelele fixe din Europa mai putin Belarus si retelele fixe si mobile din
SUA, Canada si Israel) dupa terminarea minutelor incluse in extraoptiune (pe timpul
cat extraoptiunea este mentinuta activa).
- disponibila pana la 23 martie 2009, inclusiv (ultima zi de reactivare automata: