| Skay22 a întrebat:

Heii..Cum as putea sa ma calmez mai repede? sad Nu sunt vreo nebuna, dar. Bunicul meu e beat. Ma enerveaza. Imi tot reproseaza lucruri. Stiu ca nu sunt adevarate, stiu ca maine nu va mai fii asa, dar pe mine lucrurile astea ma scot din sarite. Mai demult, am fumat, dar doar ca sa incerc. Stiu ca fumatul nu ma va ajuta, eu mi-am propus sa nu ma apuc de fumat si o sa imi respect promisiunea. Dar, acum vine intrebarea. Ce sa fac sa ma calmez? Multumesc frumos. happy Funda. happy

Răspuns Câştigător
| leonardrd a răspuns:

Pai nu il baga in seama, incearca sa faci ceva calmant.....de exemplu:sa vorbesti cu prietenii, sa stai la PC, sa stai pe facebook si chiar sa citesti, cititul este un lucru foarte calmant si nici nu iti dai seama cand trece timpul... Funda?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Folosind niste calmante de la farmacie sau un tratament pe baza de nervi scris de medic. Sfatul omului sau ceaiurile nu ajuta.