| Kanyuka_Mihai_1998 a întrebat:

Buna am primit acest mesaj de la un necunoscut si nu stiu la chiar la ce se refera ma puteti ajuta el mila trimis in engleza eu lamtradus
Draga Kanyuka, eu sunt barrister. Sam Santus, un jurist în Republica Togo Africa de Vest și avocat personal la Inginer târziu Andrew M. Kanyuka P, un client decedat de-al meu care a murit într-un accident de masina de-a lungul Kara expres Road Pe data de 21 aprilie 2008, împreună cu soția sa și singura lor fiică. V-am contactat pentru a ajuta la distribuirea fondurilor rămase în valoare de US $ 14million. CREATE Yandex. RU, YAHOO. Com, Hotmail. COM sau Gmail. COM și răspunsul înapoi la mine. Facebook nu poate conține multe detalii. Pentru mai multe explicații ar putea te rog trimite-mi adresa ta de e-mail privat și răspundeți direct la adresa mea de e-mail privat: samsantus3@gmail.com pentru mai multe clarificări cu privire la acest fond. Răspuns mai devreme dumneavoastră va fi apreciat în acest sens. Cu stimă, barrister. Sam Santus.

Răspuns Câştigător
| BLeur a răspuns:

Am pe e-mail-ul vechi nu mai mail-uri de acest gen, nu trebuie luat în seamă. Trebuie şters şi să îţi vezi de treabă. laughing

2 răspunsuri:
| Mirunelu a răspuns:

E o teapa de pe internet. Circula multe mailuri asa pe internet, mai era una cu un print care sa-ti transfere tie banii lui sa nu stiu ce... Nu-l baga in seama, e spam de pe internet.

| Kanyuka_Mihai_1998 explică (pentru Mirunelu):

Aha mersii mult de tot