| Adeeeeeee a întrebat:

Am primit bani de iepuras(500 lei noi), dar nu stiu ce sa-mi iau cu banii astia.Sau oare sa mai strang bani si sa-mi iau altceva? Astept idei ce mi-as putea lua.PLEASE dati-mi niste idei. Cele mai bune primesc funda! puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| EANS a răspuns:

Eu iti recomand Sa strangi banii..Si atunci cand vei avea neaparat nevoie de ei sa-i utilizezi.nu este nevoie sa-i cheltuiesti daca nu ai iedii. e ca la desen. daca nu ai inspiratie nu desenezi.
de exemplu:Iti cumperi ceva doar de dragul de a cheltuii. 2 luni mai tarziu, vezi ceva super tare, insa banii tai nu mai sun.
Sfatul meu e sa economisesti.
Sper ca te-am ajutat. Funda nu e necesara.nu imi place sa ma milogesc de cineva. daca consideri raspunsul meu bun, ok, daca nu...nu.

| wforweirdo a răspuns:

Eu nu am primit nimicstraight face
De ce vrei neapărat să îţi cheltui banii? Ai răbdare, nu are rost să îţi cumperi ceva doar aşa ca să scapi de bani... uite eu i-aş folosi pentru a-mi lua bilete la Ost fest, sau pentru un mp4, ceva, sau dacă vrei să scapi de ei repede poţi să îţi cumperi haine. Eu totuşi zic să îţi strângi banii pentru că, într-o zi vei avea nevoie de ei, gen... când ai tăi nu vor să îţi ia cevalaughing

| Lyndsey a răspuns:

Buna.Ai putea sa iti cumperi ceva ce nu ai sau ai vrea sa schimbi, cum ar fi telefonul si sa iti cumperi unul mai nou, poti sa iti cumperi haine sau pur si simplu aduni bani si iti cumperi un laptop sau orice altceva :*.

| Mussete a răspuns:

Pai de 500 lei poti sa iti cumperi un telefon, mai strangi putin pana la un telefon mai bun sau poti sa iti cumperi o pereche de adidasi de firma sau un trening tot de firmahappy app eu am primit 100 leilaughing