| 2002bibi a întrebat:

Bună! Am primit diploma de bac și diploma de absolvire de 12 clase și observ că nu are poza cu mine cea de absolvire și are și acel loc pentru poza.La cea de bac am poza. Voi aveți poza la cea de absolvire sau pot sa ii pun eu?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-ai de ce sa pui poza pe diploma de absolvire, daca ai diploma de bacalaureat nu-ti mai cere nimeni diploma de absolvire a liceului, doar pe cea de bacalaureat.

| dullcat a răspuns:

Buna.Eu stiam ca tocmai de aceea trebuie sa lasi doua poze, una pentru diploma de bac si una pentru cea de absolvire.

| Hyperion7 a răspuns:

Diploma de absolvire e inutilă.
Doar diploma de bacalaureat este relevantă.
Daca erau și celelalte, ți le cereau, însă nu sunt big grin