| Lightrose_4674 a întrebat:

Diploma de absolvire a gimnaziului(8 clase)nu ar trebui sa aiba poza si cod Sirues? Fiica unei prietene a primit ca diploma de absolvire a 8 clase diploma simpla(ca cea de premiu, in forma de dreptunghi), fara poza ei. E normal?

Am nevoie de raspunsuri urgent! Cine imi raspunde la toate intrebarile puse de mine, dau funda la toate intrebarile!

1 răspuns:
| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Deci si eu am terminat clasa a8a si mi s-a dat si mie o diploma simpla ca cea de premiu(mi-a dat`o diriginta)si am auzit de la mai multi(directoare, secretara, unii profesori)ca aceasta diploma care am primit`o eu nu e valabila ca mi-a dat`o diriginta asa ca a vrut ea.Plus ca am auzit ca aceste diplome nu se mai dau la sfarsitul clasei a8a(diploma de care spui u cu poza si cod Sirues)ci se dau la sfarsitul clasei a10a deoarece acum este obligatoriu sa faci 10 clase... Sper ca ti-am fost de ajutorwinking