| abcdefghijklmnopqrstuv a întrebat:

Am primit ieri un BlackBerry Be Bold.Stiu sa umblu pe el dar am o mica problema. I-am pus cartela si cand incerc sa trimit un mesaj pur si simplu nu se trimite. Apas send si imi apare la mesaje cu un X rosu.Am 1000 de mesaje pe cartela. Oare care o fi problema? Promit ca dau funda!

1 răspuns:
| τρελός a răspuns:

Si l mine e aceeasi problema si s-ar putea sa fie din cauza carteleii sau nu e setaa ceva bine l telefonthinking dar daca vrei poti sa te duci l un service si sa intrebi ce are daca e de l kartele sau de l telefonn... funda?