| robert_7564 a întrebat:

am primit niste rapunsuri la intrebari dar nu stiu cum sa le citesc! pe mail cand primesc raspunsurile imi spune: pentru a citi raspunsul apasa "aici", iar dupa ce apas mi se deschide site-ul dar nu vad raspunsul si nici intrebarea. Ma puteti ajuta? sa imi raspundeti si aici, dar sa dati si un copy-paste si pe mess, ca poate iar nu va pot citi raspunsul. Mess-ul meu: JINGAROBERT

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut robert!
Pai intra in profilul tau si da click pe vezi intrebarile sau din stanga paginii unde iti apare chenarul mare portocaliu cu alb si da click pe intrebarile mele.Bafta!

| TI a răspuns:

Bună!
Și mie mi se întâmplă la fel! Nu ești singurul. Deci, trebuie să aștepți ceva timp ca TPU să aprobe răspunsurile, să le poată publica. În caz că nu merge la mail, poți intra direct pe www.tpu.ro și intri la întrebările tale. Intri la întrebarea respectivă, și dacă nu apare, aștepți cam 30 min - 1 oră. Și îți vor apărea!;)
Sper că ți-am fost de ajutor. ^^
O zi bună!

| shakira a răspuns:

Intra dupa google pe tpu.ro si vezi kati apare undeva unde skrie sa intri pe contul uh si intri in contul uh si iti pare niste subtitluri si acolo ai intrebarile mele:dai clik si iti apar intrebarile postate d tine si cand dai clik pe intrebare iti apar si raspunsurile... sper ca tiam foST de ajutor