| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut la cativa TPU care nu au nici o intrebare si nu au dat nici un raspuns chiar daca acolo arata imaginile celor pe care i-a ajutat si de cine a fost ajutat imi puteti spune va rog cum sa fac sa imi ascund intrebarile si raspunsurile?
As dori sa stiu care are de aici un dictionar englez roman roman englez pentru sony ericsson si cum se instaleaza imi puteti lasa id-ul in "mesaje" sau daca nu dati-mi un site unde il pot descarca si explicati-mi aici. am un k800i daca va ajuta cu ceva mersi. stiu ca am mai pus intrebarea dar nu am primit raspunsul dorit care imi raspunde la amandoua e cel mai tare din parcare. j bineinteles dau fundita e important(la ambele)

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| mikey a răspuns:

Salut.

Pai se mai intampla cateodata ca sa fie o raspunsuri, insa sunt. Si mie mi s-a intamplat dar isi revine. Oau daca vezi 0 rasopunsuri si vezui ca persoana respectiva a ajutat pe cineva dai unde scrie 0 nraspunsuri si iti arata raspunsurile.
Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La prima nu am explicat foarte bine se poate cumva sa ascund intrebarile si raspunsurile?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@madalina imi plac promisiunile tale, nu vrei sa vi si la mine in campaniehee hee