| mada_4633 a întrebat:

Imi puteti spune si mie daca se poate salva arhiva de la mess? adica intr-un document fara sa dau copy-paste de la mess...ca daca imi reistalez windowsul nu mai am arhivele si as vrea sa le am!

Răspuns Câştigător
| bitt a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai activata arhiva la messenger, aceasta salvandu-se intr-o locatie de genu' C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Profiles\id-ul tau\Archive.De acolo poti copia acel folder cu mesaje care contine de fapt arhiva (niste fisiere de tip DAT File).
Apoi dupa reinstalarea windowsului copii acele fisiere in locatia noua a mess-ului.
Ar trebui sa meargawinking

2 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Da se pot salva dai peste conv si dai la show recent mesages si este acolo sus inainte tuturor numelor save asa e in forma de un patrat gri daca nu te descuri da-mi di tau de mes sau vb aici pe pv
pa pa

| lovenrt a răspuns:

Da stiu eu... te duci sus la mesenger unde scire messenger apesi acolo
apoi te duci laa preference apesi apoi dai clik pe arhiva e intr-o lista apoi vezi ca sunt 3 butoane
1yes, save all...
tu il apesi pe asat si dai ok si gata

vreau fundita love struck