| mykydutza001 a întrebat:

am primit o citatie acasa in care sunt chemata sa ma prezint in calitate de martor, pentru fond-plangere conventionala.aici scrie ca in caz de neprezentare a partilor, se va putea trimite un inscris, judecata urmand a se face in lipsa...as dori sa stiu daca in cazul in care nu ma prezint pot sa iau amenda? voi ce parere aveti?:*

6 răspunsuri:
| dreamgirl16 a răspuns:

In ce dracu te`ai bagat femeiee?rolling on the floor

| AncutzaDragutza97 a răspuns:

Nu stiu...nu crd

| Daea a răspuns:

Nu

| Banannie a răspuns:

Pai esti in calitate de martor, nu-i cine stie. Du-te ca nu se intampla nimic, daca de asta iti e frica

| aurasauras a răspuns:

Da

| mykydutza001 explică:

Nu k imi e fricalaughingimi e lenelaughing