| Unique_5973 a întrebat:

am primit pe mail un mesaj de la FBI in care mi.ar fi zis ca as fi intrat pe siteuril ilegale. avea si ceva de descarcat. ce credeti? era virus dac nu, ce? ca sunt foarte speriata. x_x

4 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

S-a anuntat si la TV ieri, chiar de catre Andy Moisescu, ca hucherii (nu stiu daca am scris corect) au mai raspandit in lume un virus nou, de aceea nu e indicat sa deschizi acel email. Sfatul meu este sa-l stergi rapid, pana nu e prea tarziu.

| Narcis2007 a răspuns:

Virus...

| gabos98 a răspuns:

Acuma fara gluma eu zic sa il downloandezi. poti sa ai probleme mari.NU GLUMESC!

| TatSergiu a răspuns:

E virus, nu fi speriata vor doar sa iti strice calculatorul mi s`a intamplat si miewinking [o funda de plkty big grin?]