| xLionel a întrebat:

deci mi-am facut un cont yahoo nou (celalate le-am sters).
Am intrat la e-mail sa vad ce e-mail-uri am primit. Am vazut la Spam „1" am dat acolo si scria un mesaj in engleza, acolo specifica 19.5 $ milioane parca... ce credeti ca inseamna?
Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Inseamna o minciuna.
Nici nu te gandi ca ai castigat ceva pentru nimic laughing

| xLionel explică (pentru evenso):

Nu ma gandeam la castig, ma gandeam ca trebuie sa platesc ca am facut spam laughing

| evenso a răspuns (pentru xLionel):

Da de unde.
Spam inseamna ca primeste mesaje nesolicitate.

"Spamming (sau spam) este procesul de expediere a mesajelor electronice nesolicitate, de cele mai multe ori cu caracter comercial, de publicitate pentru produse și servicii dubioase, practicată în industria e-marketingului și de proprietarii de situri pornografice. Spam-ul se distinge prin caracterul agresiv, repetat și prin privarea de dreptul la opțiune."

http://ro.wikipedia.org/wiki/Spam

Nu le baga in seama, sterge-le automat.

| xLionel explică (pentru evenso):

Ok, mersi pentru raspuns happy

| evenso a răspuns (pentru xLionel):

Cu placere. happy