| biancabyabiancabya a întrebat:

Am primit un lantisor cu un medalion in forma de inima care se deschidea si avea o poza. Vreau sa stiu de unde pot obtine un astfel de lant.Se pot comanda de pe vreun site?

Răspuns Câştigător
| EAlice a răspuns (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

laughing))) intr-adevar sa se bucure ca e un cadou si nu la cumparat!

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Eu stiu un pandantiv oval care se deschide http://www.crownfashion.ro/......al-2572763

| xAnnabella a răspuns:

Pai incearca la bijuterie, nu cred ca exista vreun site anume de unde poti comanda acest lant