| atanmuk a întrebat:

Imi spuneti si mie ce as putea sa'i cumpar iubitului meu. Face luna aceasta 18 ani, si suntem impreuna de 9 luni. M'am gandit la o perinita in forma de inima personalizata, dar nu am poza recenta cu el., sau un lantisor de argint cu un medalion. cateva ideibatting eyelashes mersi:*

2 răspunsuri:
| Roger_9265 a răspuns:

Eu as lua o inimioara din aceea care este in doua bucati frante. Iti ramane tie o bucata si iubitului tau o bucata. Eventual de argint, daca ai bani...

| AdorableX a răspuns:

Pai cred ca ar fi dragut sa ii faci un tricou personalizat cu voi doi.>big grin