| Florin a întrebat:

am pus mai devreme o intrebare, si am observat, ca mai multmmi-au raspuns fetele decat baietii(la cea cu meseria). Acum, una si pentru baieti:Cu ce echipa de fotbal tineti, argumentati.Ca sa primiti funda la aceasta intrebare trebuie sa indepliniti 2 conditii:
1.Sa spuneti cu ce echipa tineti si sa spuneti de ce.
2.Sa ghiciti primul cu ce echipa tin.
Cine va indeplini aceste 2 conditii funda.

Răspuns Câştigător
| ionutzsteaua86 a răspuns:

Sall! Echipa mea favorita e SA FOTBAL CLUB STEAUA BUCURESTIhee hee deoarece:
-cu aceasta echipa tine aproape toata familia mea si sunt un suporter al ei de la 3 ani(cand am fost prima data pe stadionul Ghencea), plus ca aceasta echipa este singura castigatoare a Cupei Campionilor Europeni din Europa de E si a facut cea mai importanta performanta din Romania (FORTA STEAUA BUCURESTI)

-pun pariu ca si tu tii cu Steaua, nu?hee hee

1 răspuns:
| Florin explică:

Da,si eu sunt tot stelist, cea mai buna echipa din Romania.